Jezeli w samy programie nie mozesz zmienic czcionki, to popatrz na czcionki systemowe. Warto jest miec te czcionki. Polecam Google ---> Polonizacja debiana
Dnia 19-07-2005, wto o godzinie 14:53 +0200, gostek napisał(a): > [email protected] -- QdlatyTEAM <[EMAIL PROTECTED]> team -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

