Witam ,
Jak zmienić czcionkę w gtk 1.2 ?
Próbowałem centrum sterowania ale nic nie dało,
gtk-theme-switch zmienia tylko theme ale czciona zostaje ta sama...

istenieje jeszcze jakaś metoda ?
gtk2 działa bez zarzutu.
moj sys : SID/KDE
--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz             | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com      | [wanna gmail?]

Odpowiedź listem elektroniczym