Witam , Jak zmienić czcionkę w gtk 1.2 ? Próbowałem centrum sterowania ale nic nie dało, gtk-theme-switch zmienia tylko theme ale czciona zostaje ta sama...
istenieje jeszcze jakaś metoda ? gtk2 działa bez zarzutu. moj sys : SID/KDE -- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?]

