On Tue, 2006-04-25 at 19:35 +0200, Jacek Wyszyński wrote: > Witam! > > Mam pytanie w jaki sposob "bezpiecznie" odinstalowac GRUBA, a zainstalowac > LILO, tak aby nie zrobic pogromu w MBR?
dpkg -P grub apt-get install lilo > Mam na dysku oprocz debiana takze windowsa xp i nie chcialbym stracic do > niego > dostepu. Kiedy instalowalem debiana instalator zapytal sie czy instalowac > GRUBA, dalem yes obawiajac sie iz nie bedzie mozliwosci wyboru debian/windows > tylko ze od razu bedzie uruchamiany debian... zastanawiam sie czy gdyby dac > NO w instalacji GRUBA czy pozniej bedzie pytal o instalacje LILO? Nie wiem :-) > Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie > je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba. Nie jest lepsze, odradzam taką zmianę. Pozdrawiam, Krzysiek Kiełczewski -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

