On Tue, 2006-04-25 at 19:35 +0200, Jacek Wyszyński wrote:
> Witam! 
> 
> Mam pytanie w jaki sposob "bezpiecznie"  odinstalowac GRUBA, a zainstalowac 
> LILO, tak aby nie zrobic pogromu w MBR?

dpkg -P grub
apt-get install lilo

> Mam na dysku oprocz debiana takze windowsa xp i nie chcialbym stracic do 
> niego 
> dostepu. Kiedy instalowalem debiana instalator zapytal sie czy instalowac 
> GRUBA, dalem yes obawiajac sie iz nie bedzie mozliwosci wyboru debian/windows 
> tylko ze od razu bedzie uruchamiany debian... zastanawiam sie czy gdyby dac 
> NO w instalacji GRUBA czy pozniej bedzie pytal o instalacje LILO?

Nie wiem :-)

> Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie 
> je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba.

Nie jest lepsze, odradzam taką zmianę.

Pozdrawiam,
Krzysiek Kiełczewski


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym