On Thu, 2006-04-27 at 21:23 +0200, Wojciech Ziniewicz wrote: > > No i gdzie ten kernel? A x-windows-system to metapakiet, więc jego > apt-get install sense-of-humour > > wycięcie nie pociągnie za sobą reszty iksów. Sugestia aby usunąć > > wszystkie [a-z]dm była moim zdaniem dobra. > zgadzam sie, że można usunąć go w ten sposób chociaż ja bym po porstu > wywalił symlinka w /etc/init.d/ . mi scusi.
A po co zostawiać w systemie nieużywane pakiety? Pozdrawiam, Krzysiek Kiełczewski -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

