On Thu, 2006-04-27 at 21:23 +0200, Wojciech Ziniewicz wrote:
> > No i gdzie ten kernel? A x-windows-system to metapakiet, więc jego
> apt-get install sense-of-humour
> > wycięcie nie pociągnie za sobą reszty iksów. Sugestia aby usunąć
> > wszystkie [a-z]dm była moim zdaniem dobra.
> zgadzam sie, że można usunąć go w ten sposób chociaż ja bym po porstu
> wywalił symlinka w /etc/init.d/ . mi scusi.

A po co zostawiać w systemie nieużywane pakiety?

Pozdrawiam,
Krzysiek Kiełczewski


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym