Witam. Niestety zamiast odpowiedzi pytanie dodatkowe: Czy ktoś wie dlaczego w Debianie nie wprowadzono związku automatycznego startu X-ów z poziomem pracy (np. initdefault=3 - wieloużytkownikowy, tekstowy; initdefault=5 - wieloużytkownikowy, graficzny), stosowanego w innych dystrybucjach??
Pozdrawiam, Leszek -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

