Witam.
Niestety zamiast odpowiedzi pytanie dodatkowe:
Czy ktoś wie dlaczego w Debianie nie wprowadzono związku automatycznego
startu X-ów z poziomem pracy (np. initdefault=3 - wieloużytkownikowy,
tekstowy;
initdefault=5 - wieloużytkownikowy, graficzny), stosowanego w innych
dystrybucjach??

Pozdrawiam,
Leszek


--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym