Witam! Akurat 16-05-2006 (wto) o godz. 17:31 stentor napisał(a): > jak zrobic zeby zalogowany na serwer uzytkownik mogl poruszac sie > TYLKO w obrębie katalogu /home ? Rozwiązaniem jest zmiana (zbyt liberalnych, imo) uprawnień do katalogów/plików w systemie, albo chrootowanie "/home".
Pozdrawiam tym0n -- Tomasz Jakub Skrynnyk IRC: tym0n GG: 136500 TEL: 512805797 GnuPG: 85EB 93FC 72DC D4DD 6586 98ED AB36 F1AD BF77 D9BB -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

