Lap jest Acer TravelMate 2300. Zmieniłem jajko na 2.6 i robiło sie to samo. Ale 
po wyłączeniu w /etc/defaults/hotplug usb i pci poszło do momentu pcmcia. 
Wyłączyłem wtedy pcmcia w /etc/defaults/pcmcia i już instalacja sie wykonała do 
końca. 

Instalowałem z minimalnej płyty uruchomieniowej a reszte ciągnąłem z sieci 
troche to trwało ale jest.

Tyle że mam inny problem teraz. Nie podałem właściwego sterownika do karty 
graficzej i mam tylko konsole. Musze teraz poszukać jak wgrać ten właściwy 
sterownik.

Dzieki za pomoc.

Odpowiedź listem elektroniczym