2006/6/8, Artur 'arteek' Szymanski <[EMAIL PROTECTED]>:
Jan napisał(a):
> Tyle że mam inny problem teraz. Nie podałem właściwego sterownika do karty 
graficzej i mam tylko konsole. Musze teraz poszukać jak wgrać ten właściwy 
sterownik.

najprościej:
dpkg-reconfigure xserver-xorg

Lub ręcznie edytować /etc/X11/xorg.conf i tam podać i810 w sekcji "Device".

tak, tlyko nie zapomnij ze jak wyedytujesz recznie plik
/etc/X11/xorg.conf to dpkg-reconfigure nie zadziala na nim po tej
edycji. dopiero ponowne policzenie checksuma przywroci taka mozliwosc.


--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz            | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com      | [wanna gmail?]
http://silenceproject.org       | :E

Odpowiedź listem elektroniczym