2006/6/8, Artur 'arteek' Szymanski <[EMAIL PROTECTED]>:
Jan napisał(a):
> Tyle że mam inny problem teraz. Nie podałem właściwego sterownika do karty
graficzej i mam tylko konsole. Musze teraz poszukać jak wgrać ten właściwy
sterownik.
najprościej:
dpkg-reconfigure xserver-xorg
Lub ręcznie edytować /etc/X11/xorg.conf i tam podać i810 w sekcji "Device".
tak, tlyko nie zapomnij ze jak wyedytujesz recznie plik
/etc/X11/xorg.conf to dpkg-reconfigure nie zadziala na nim po tej
edycji. dopiero ponowne policzenie checksuma przywroci taka mozliwosc.
--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com | [wanna gmail?]
http://silenceproject.org | :E