Nie rozumiem dlaczego mój poprzedni post dotyczący możliwości
zgrywania sygnału z kamery analogowej poprzez kartę video Pinnacle
został zdezauowany - w końcu przeszedłem na Debiana aby raz na zawsze
pozbyć się windy.
Gdzieś w odpowiedzi było, że list wysłałem nie na tą listę. Skoro
mówimy o Wi-Fi, pendrakach itp to dlaczego temat kart video jest nie
na tą listę?
Sprawa jest nadal aktualna.
Pozdrawiam
Tauzen
  

-- 
Pozdrowienia,
 Tauzen


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym