Bylo by možno do předvoleb ftp klienta zapracovat nějakou aspoň jednoúrovňovou strukturu "složek"? Když si ten seznam otevřu, tak mi rozbalené menu zabírá celou výšku obrazovky, takže a) brzo budu mít problém, b) už teď to není nejpohodlnější.
Myslím tím menu, co se rozbaluje kliknutím tady: (viz http://sklad.obrazku.cz/obr387183_ftp.png ) -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53767,53767> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
