Bylo by možno do předvoleb ftp klienta zapracovat nějakou aspoň
jednoúrovňovou strukturu "složek"? Když si ten seznam otevřu, tak mi
rozbalené menu zabírá celou výšku obrazovky, takže a) brzo budu mít
problém, b) už teď to není nejpohodlnější.

Myslím tím menu, co se rozbaluje kliknutím tady:
(viz http://sklad.obrazku.cz/obr387183_ftp.png )

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53767,53767>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem