Dobrý den, > Jen poznámka k fungování fóra. > V seznamu vláken vidím tento řádek
> Téma Poč. Od Poslední > K čemu pspad? 1 TomášS 13.05.2010 09:00 TomášS > Poslední příspěvek napsal JanoSk, nikoliv já. Skoro jsem o jeho skutečně > přínosnou myšlenku přišel. IMHO hlavni stranka weboveho fora nevi o tom, ze nekdo poslal odpoved mailem, v ni se zobrazuji pouze pisatele pres web. -- S pozdravem, Marek Mikuš mailto:[email protected] Příspěvek zaslán emailem. <http://forum.pspad.com/read.php?1,53774,53804> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
