Dobrý den,

> Jen poznámka k fungování fóra.
> V seznamu vláken vidím tento řádek

> Téma    Poč.    Od      Poslední
> K čemu pspad?   1       TomášS  13.05.2010 09:00 TomášS


> Poslední příspěvek napsal JanoSk, nikoliv já. Skoro jsem o jeho skutečně
> přínosnou myšlenku přišel.

IMHO hlavni stranka weboveho fora nevi o tom, ze nekdo poslal odpoved
mailem, v ni se zobrazuji pouze pisatele pres web.

-- 
S pozdravem,
 Marek Mikuš
 mailto:[email protected]

Příspěvek zaslán emailem. <http://forum.pspad.com/read.php?1,53774,53804>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem