[i]IMHO hlavni stranka weboveho fora nevi o tom, ze nekdo poslal odpoved
mailem, v ni se zobrazuji pouze pisatele pres web.[/i]

To by mohlo být vysvětlení, pak ale nesouhlasí ten počet odpovědí.
V počtu se JanoSk promítl, ale jako "Poslední" jsem byl uveden já.

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53774,53811>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem