[i]IMHO hlavni stranka weboveho fora nevi o tom, ze nekdo poslal odpoved mailem, v ni se zobrazuji pouze pisatele pres web.[/i]
To by mohlo být vysvětlení, pak ale nesouhlasí ten počet odpovědí. V počtu se JanoSk promítl, ale jako "Poslední" jsem byl uveden já. -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53774,53811> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
