Zivijo! Jst sm tud zelooo zainteresiran za kopije teh zapiskov. Kako bi se to dalo dobit? Problem je, k vas vecino poznam sam na videz in pol ne vem koga vprasat...
Hvala in lp, Janez --- Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Jst jih mam, sam zaenkrat so nek na fotokopiranju, > mi jih morjo vrnt. > Najd me, pa ti jih posodm :) > > Lp, ana > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] > On Behalf Of Matjaz > Horvat > Sent: Wednesday, November 09, 2005 10:59 AM > To: FRIClist > Subject: [Friclist] VIS > > Pozdrav! > > Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za > verjetnost in > statistiko iz prej¹njih let. In menda so podobne > leto¹njim vajam kot > jajce jajcu. > > Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za > fotokopiranje? > > Èe ima¹ zapiske pred sabo, je namreè bistveno la¾je > spremljati vaje, ker > ti ni treba prepisovati s table in napenjati u¹es > ... > > Lp, > Matja¾ > > > > __________ NOD32 1.1280 (20051108) Information > __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > > > ___________________________________________________________ To help you stay safe and secure online, we've developed the all new Yahoo! Security Centre. http://uk.security.yahoo.com
