Zivijo!
Jst sm tud zelooo zainteresiran za kopije teh
zapiskov. Kako bi se to dalo dobit? Problem je, k vas
vecino poznam sam na videz in pol ne vem koga
vprasat...

Hvala in lp, Janez

--- Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Jst jih mam, sam zaenkrat so nek na fotokopiranju,
> mi jih morjo vrnt.
> Najd me, pa ti jih posodm :)
> 
> Lp, ana
> 
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
>
[mailto:[EMAIL PROTECTED]
> On Behalf Of Matjaz
> Horvat
> Sent: Wednesday, November 09, 2005 10:59 AM
> To: FRIClist
> Subject: [Friclist] VIS
> 
> Pozdrav!
> 
> Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za
> verjetnost in
> statistiko iz prej¹njih let. In menda so podobne
> leto¹njim vajam kot
> jajce jajcu.
> 
> Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za
> fotokopiranje?
> 
> Èe ima¹ zapiske pred sabo, je namreè bistveno la¾je
> spremljati vaje, ker
> ti ni treba prepisovati s table in napenjati u¹es
> ...
> 
> Lp,
> Matja¾
> 
> 
> 
> __________ NOD32 1.1280 (20051108) Information
> __________
> 
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> http://www.eset.com
> 
> 
> 
> 



                
___________________________________________________________ 
To help you stay safe and secure online, we've developed the all new Yahoo! 
Security Centre. http://uk.security.yahoo.com

Reply via email to