Je ta rezultat sigurno prav? Glede na to, da je verjetnost, da je
tipalo pokvarjeno zelo majhna, nas pa zanima pogojna verjetnost, da je
motor hladen, če tipalo kaže, da je motor hladen. Človek bi
pričakoval, da je ta verjetnost, precej večja?
On 11/27/05, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> za prvo sm jst dobu 0.373 -> da je motor v hladnem stanju
>
>
> ----- Original Message -----
> From: "Number One" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "'FRIClist'" <[email protected]>
> Sent: Sunday, November 27, 2005 12:55 PM
> Subject: [Friclist] vis
>
>
> Zna kdo resit kolokvij 17. nov 2000 ?
>
> Koliko pride prva naloga?
> Kako se resi tretjo in cetrto?
>
> 3.) V posodi 3R, 3M in 4Z krogle, na slepo brez vračanja vlečemo krogle
> dokler ne dobimo ali vseh 3M ali vseh 3R. Število izvlečenih označimo z X.
> Zapiši porazdelitev.
>
>
>
> Lp,
>
>
>
>
>
>

Reply via email to