LOL?
On tor, 2005-11-29 at 20:20 +0100, Simon Striker wrote:
> Živijo!
>
> Pred nekaj časa je bilo govora o kolokvijih pri ARS1 ...
>
> No, tole so včeraj objavili:
>
> Obvestila
> Od letos so v veljavi nova pravila, ki dovoljujejo opravljanje kolokvija
> le redno vpisanim študentom v 2. letnik. Pravila so tudi objavljena na
> spletnih straneh. Ker je pri obveščanju o novih pravilih prišlo ponekod
> do zamud, lahko letos izjemoma opravljajo kolokvij iz ARS1 še študenti
> iz višjih letnikov, ki niso še opravljali izpita, kar so dovoljevala
> stara pravila.
>
> Za kolokvij se morate obvezno prijaviti!
>
> V tednu od 5.12. do 9.12. bodo na laboratorijskih vajah pri ARS1
> potekali preizkusi znanja iz zbirnega jezika za 68HC11. Preizkus
> opravljate v tistem roku vaj na katerega ste prijavljeni. Drugačno
> opravljanje preizkusa ni mogoče!
>
> LP, Simon