LOL?

On tor, 2005-11-29 at 20:20 +0100, Simon Striker wrote:
> Živijo!
> 
> Pred nekaj časa je bilo govora o kolokvijih pri ARS1 ...
> 
> No, tole so včeraj objavili:
> 
> Obvestila
> Od letos so v veljavi nova pravila, ki dovoljujejo opravljanje kolokvija 
> le redno vpisanim študentom v 2. letnik. Pravila so tudi objavljena na 
> spletnih straneh. Ker je pri obveščanju o novih pravilih prišlo ponekod 
> do zamud, lahko letos izjemoma opravljajo kolokvij iz ARS1 še študenti 
> iz višjih letnikov, ki niso še opravljali izpita, kar so dovoljevala 
> stara pravila.
> 
> Za kolokvij se morate obvezno prijaviti!
> 
> V tednu od 5.12. do 9.12. bodo na laboratorijskih vajah pri ARS1 
> potekali preizkusi znanja iz zbirnega jezika za 68HC11. Preizkus 
> opravljate v tistem roku vaj na katerega ste prijavljeni. Drugačno 
> opravljanje preizkusa ni mogoče!
> 
> LP, Simon


Reply via email to