Zdravo!

> Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit
> zjutraj kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej
> neoptimalno. Po 17 je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo
> strinja da bi izpit VP prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer
> dobimo 2 dneva in lepo en izpit vec popokamo.

19. se mi zdi dobra ideja. To bi verjetno lahko dosegli, ker bi tu tudi
pomenilo, da imamo pred tem lahko se en rok za zagovor vaj.


Mitar

Reply via email to