No kul. Ce bo dovolj ljudi za, Mitar a se lahko ti zmenis glede na to da si se bil z njim v kontaktu. Lahko pa tut jest.
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: 3. januar 2006 20:55 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PRVI IZPIT VP Zdravo! > Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit > zjutraj kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej > neoptimalno. Po 17 je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo > strinja da bi izpit VP prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer > dobimo 2 dneva in lepo en izpit vec popokamo. 19. se mi zdi dobra ideja. To bi verjetno lahko dosegli, ker bi tu tudi pomenilo, da imamo pred tem lahko se en rok za zagovor vaj. Mitar
