Profesor nam je razlozil, kako bo glede izpitov: 1) uspešno opravi pisni zagovor 2) prijavi se na en rok 3) v roku dveh tednov po datumu roka se prikaži pri Guštinu. Rekel je, da načeloma v sredah, od 9h naprej - ampak ta del bo verjetno še objavljen (ne me držat za besedo). V glavnem, ni več tistega opravljanja izpita 3 mesece :)
Link za zapiske, če kdo še nuca, je http://lra-1.fri.uni-lj.si/romp/
