Profesor nam je razlozil, kako bo glede izpitov:

1) uspešno opravi pisni zagovor
2) prijavi se na en rok
3) v roku dveh tednov po datumu roka se prikaži pri Guštinu. Rekel je,
da načeloma v sredah, od 9h naprej - ampak ta del bo verjetno še
objavljen (ne me držat za besedo). V glavnem, ni več tistega
opravljanja izpita 3 mesece :)


Link za zapiske, če kdo še nuca, je http://lra-1.fri.uni-lj.si/romp/

Reply via email to