Prjavt na kolokvij ???
A se je blo treba ze na katerega do zdaj prjavt ???
Cem kako ???
lp Jost
--- Jure Zavbi <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> a je ze kdo kej reseval??
> dej ce ste poslte ksne resitve da mal primerjamo (ce
> se komu da).
>
> 19.1.2005 2.) se mi zdei da je uradna resitev mal
> cudna men pride 3,7 mA tm
> je pa 2,3 mA k je zamenjan + pa - cist na konc.
> 21.1.2003 3.) mi pa pride rezultat Re=643 ohm.
>
> no drugo se mi zdi pa kr prov:)
>
>
>
>
__________________________________________
Yahoo! DSL Something to write home about.
Just $16.99/mo. or less.
dsl.yahoo.com