Zdravo! > Nekateri pa nimamo prevoza domov ce pisemo ob 21h. Ze tko smo se na > predavanjih (ja tud to obstaja za TS) strinjal z 21h samo za to, ker > ni drugega moznega termina. In zdej, ce mogoce je, bi blo fajn ce bi > pisal ob eni cloveski uri.
Je pa tudi res, da ima programska oprema ob 17. predavanja TOR v cetrtek. Mitar
