Zdravo!

> Nekateri pa nimamo prevoza domov ce pisemo ob 21h. Ze tko smo se na
> predavanjih (ja tud to obstaja za TS) strinjal z 21h samo za to, ker
> ni drugega moznega termina. In zdej, ce mogoce je, bi blo fajn ce bi
> pisal ob eni cloveski uri.

Je pa tudi res, da ima programska oprema ob 17. predavanja TOR v
cetrtek.


Mitar

Reply via email to