1. april je šele čez 3 mesece :)

Če je pa resno tole ... svaka čast tistmu k se je zmenu. 
Če prav vem, mamo zdej vsi 2 kolokvija na ISTI dan !!!

TS ob 14.00, VIS pa ob 17.00 ... 

Odgovornemu kretenu, se enkrat vse cestitke. Ce se pa javi, dobi od mene
vsekakor pivo. S kriglo vred v glavo! 





-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ales
Hribar
Sent: Monday, January 09, 2006 3:24 PM
To: [email protected]
Subject: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006

Drugi kolokvij iz teorije seistemov bo v pondeljek, 16.01.2006 ob 14:00 v
P01
(obvestilo v kleti na oglasni deski)


Reply via email to