1. april je šele čez 3 mesece :) Če je pa resno tole ... svaka čast tistmu k se je zmenu. Če prav vem, mamo zdej vsi 2 kolokvija na ISTI dan !!!
TS ob 14.00, VIS pa ob 17.00 ... Odgovornemu kretenu, se enkrat vse cestitke. Ce se pa javi, dobi od mene vsekakor pivo. S kriglo vred v glavo! -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ales Hribar Sent: Monday, January 09, 2006 3:24 PM To: [email protected] Subject: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006 Drugi kolokvij iz teorije seistemov bo v pondeljek, 16.01.2006 ob 14:00 v P01 (obvestilo v kleti na oglasni deski)
