brez komentarja.....

On 1/9/06, rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Aja a pa je ta GENIJ slučajn pomislu de je mel kdo namen Vodenje
> projektov delat 17.1.
>
> Number One wrote:
>
> >1. april je šele čez 3 mesece :)
> >
> >Če je pa resno tole ... svaka čast tistmu k se je zmenu.
> >Če prav vem, mamo zdej vsi 2 kolokvija na ISTI dan !!!
> >
> >TS ob 14.00, VIS pa ob 17.00 ...
> >
> >Odgovornemu kretenu, se enkrat vse cestitke. Ce se pa javi, dobi od mene
> >vsekakor pivo. S kriglo vred v glavo!
> >
> >
> >
> >
> >
> >-----Original Message-----
> >From: [EMAIL PROTECTED]
> >[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ales
> >Hribar
> >Sent: Monday, January 09, 2006 3:24 PM
> >To: [email protected]
> >Subject: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006
> >
> >Drugi kolokvij iz teorije seistemov bo v pondeljek, 16.01.2006 ob 14:00 v
> >P01
> >(obvestilo v kleti na oglasni deski)
> >
> >
> >
> >__________ NOD32 1.1356 (20060108) Information __________
> >
> >This message was checked by NOD32 antivirus system.
> >http://www.eset.com
> >
> >
> >
> >
> >
>
>

Reply via email to