v p1

On 1/10/06, Dani Juricic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Spostovani kolegi,
>
> Ker se je izkazalo, da je ponedeljkov termin neprimeren za vecino studentov
> smo se odlocili, da se 2. kolokvij iz teorije sistemov opravi po prvotnem
> planu in sicer
>
>               v cetrtek 12.1.2006 ob 21:00.
>
> Lep pozdrav,
>
> Dani Juricic
>

Reply via email to