v p1 On 1/10/06, Dani Juricic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Spostovani kolegi, > > Ker se je izkazalo, da je ponedeljkov termin neprimeren za vecino studentov > smo se odlocili, da se 2. kolokvij iz teorije sistemov opravi po prvotnem > planu in sicer > > v cetrtek 12.1.2006 ob 21:00. > > Lep pozdrav, > > Dani Juricic >
- [Friclist] Re: 2. kolokvij iz Teorije sistemov BO PO STAREM t.j. ... x y
