Ni se treba, je povedal danes na vajah.

----- Original Message ----- From: "x y" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Tuesday, January 10, 2006 3:22 PM
Subject: [Friclist] Re: 2. kolokvij iz Teorije sistemov BO PO STAREM t.j. vCETRTEK 12.1.


kako je sedaj s prijavo... se je treb al kak??

Reply via email to