Ni se treba, je povedal danes na vajah.----- Original Message ----- From: "x y" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Tuesday, January 10, 2006 3:22 PMSubject: [Friclist] Re: 2. kolokvij iz Teorije sistemov BO PO STAREM t.j. vCETRTEK 12.1.
kako je sedaj s prijavo... se je treb al kak??
