From: Uros Lotric [mailto:[EMAIL PROTECTED] Sent: Saturday, January 14, 2006 10:35 PM To: 'Simon Vrhovec' Subject: RE: OTI prijava na izpit
Pozdravljeni, V e-studentu sem pozabil spustiti mejo za direkten prehod na ustni izpit iz 80 na 70. Mislim, da bo zdaj šlo. Najlepša hvala za opozorilo. Uroš Lotrič
