From: Uros Lotric [mailto:[EMAIL PROTECTED] 
Sent: Saturday, January 14, 2006 10:35 PM
To: 'Simon Vrhovec'
Subject: RE: OTI prijava na izpit

 

Pozdravljeni,

 

V e-studentu sem pozabil spustiti mejo za direkten prehod na ustni izpit iz
80 na 70. Mislim, da bo zdaj šlo.

Najlepša hvala za opozorilo.

 

Uroš Lotrič

Reply via email to