zdej recimo na predavanjih je povedal tko ene par vprasanj:
neki z unimi kanonicnimi za narisat(tistga nism stekal)
potem da mu mors povedat 3 razlicne inzinirske implementacje delta funkcije
Mislm da je blo to to.

lp Ales

On 1/18/06, Andrej Spilak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A ve kdo približno kaka so vprašanja? Mislim, v kakem stilu? Kaj sprašuje
> samo definicije (npr. kaj je zaprtozančni sistem ipd.) ali se spušča v
> podrobnosti?
> So zapiski predavanj čisto dovolj za prebrat če nisi hodil na preadvanja?
>
>
> lp, andrej
>
>
>
>
> On 1/18/06, luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > ---------- Forwarded message ----------
> > From: Rajko Mahkovic <[EMAIL PROTECTED]>
> > Date: Jan 18, 2006 11:12 AM
> > Subject: Re: ustni za TS
> > To: luka grah <[EMAIL PROTECTED]>
> >
> > luka grah wrote:
> >
> > > Lep pozdrav!
> > >
> > > Ali še veljajo datumi za ustne zagovore pri predmetu TS, katere ste
> > > omenili na predavanjih? 20.1 in 24.1?
> > >
> > >
> > > lp luka
> > >
> > Ta dva datuma sta bila informativna; vse je odvisno od števila
> > prijavljenih na 1.rok in števila opravljenih s s kolokviji;
> > zaenkrat teh podatkov še nimam. Drugi kolokvij bo popravljen do konca
> > tedna, zato ne morem v zvezi z ustnim izpitom napovedovati pred tem
> > ničesar.
> >
> > Lp, Rajko Mahkovic
> >
>

Reply via email to