>
> p.s.
> Kodek je zajeban. Ampak je dosleden in fer. Ma svoja pravila, ki se jih
> tudi
> sam drži. Naj mi nekdo pove, kdaj je tazadnje Kodek uletel v predavalnico,
> pa rekel, da se mu ne da in nej gremo domov? Al pa kdaj je na vprašanje
> študenta odgovoril z "Ne vem"?!


pa sej nimam nč proti  Kodeku- itak da je car, ampak takrat ko je ocene
vpisu, pa je letel svojo vnukinjo gledat, ni mel nobedn nč za povedat- ne,
vsi smo bli veseli :) (pa veš kolk jih je tisti dan službo odpovedal, pa
sestanke, pa gledanje svojih novorojenih sestric...)
Pa še to... dej mal primerji kakšen bulšit MORE Zrnec predavat, kaj pa
predava Kodek! Se ti ne zdi neprimerljivo? Meni se. Sploh pa- Kodek je
profesor in se spodobi, da zna odgovorit, Zrnec je pa sam kakšno leto pred
tabo, kar se tiče znanja o tem kar predava.

p.s.2
> Kaj je za en big deal?! Tisti luzerji, ki mate v življenju samo faks, vam
> je
> vseeno. Živiš, ješ, delaš, se učiš, dihaš in gledaš faks. Greš pač
> pogledat
> na vaje a so al jih ni, vzame ti 2 minuti življenja. Nekateri smo se pa na
> zagovor pripravljali. Celo noč delali, da lahko zjutri zagovoriš. Prej
> odpoveš še poslovni sestanek in kličeš v službo, da pač ne boš delal - ker
> je faks seveda na prvem mestu! In pol se primaje kurčič in reče, da more
> tiskalniku papir podajat in te ne more poslušat.
>
> Ne dramatiziraj!


Sicer je bil pa moj namen samo to, da dejmo  bolj pozitivno na vse skupi
gledat :)
Sej priznam, da je tut men težko, ker nisem nobena izjema, kar se napetosti
zarad izpitov tiče... pa vseeno poizkušam. Sej ni prav kar je naredu Zrnec,
ampak sej pa tut ni zdej neko fuuul hudo pizdarijo naredu... So kakšne druge
stvari dost hujše- npr. to, da se ne obvešča preko neta oz. SMS-jev, ko bi
to že zdavni lahko dosegl??
pa sej to je sam kapljica v morje...
Zdej pa že jst dramatiziram, a?! :)

Veliko uspehov vsem pri zagovorih in izpitih, če še vedno bereš ;)





--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to