Zdravo!
> Spet bom izpadel vulgaren. Ampak boli me kurac kaksen sistem ima FDV. > Vazno je da dela. In hocem, da deluje tudi pri nas. Kdo je razvil > sistem FDVju? Če so ga razvili ljudje s srednjo lesarsko, smo očitno > na napačnem faksu! Poimensko? Poglej pod avtorje v e-studentu. To je res. FDV ima odlicen sistem, ki ga znajo uporabljati skoraj vsi. Meni je bilo prav prijetno po njem brskati in tudi izgleda kot portal za ucenje, saj profesorji objavljajo zapiske in podobno tam. Vmesnik je tudi bolj pregleden. Je pa res, da nekateri prav enako zamujajo z rezultati. Da se je potrebno navkljub sistemu hoditi prijavljat pri enih na liste na vrata. In podobno. > Ne! Ne pustim, da se motijo v kolikor gre njihova zmota na racun > studentov. Predvsem pa ne, ker so letos dvakrat zajebali. Lani se je v > začetku leta povedalo, da je mozno izpit opravljat kot deljen. In smo > ga, z veseljem. Letos je bilo izrecno rečeno, da to NI opcija. En > teden prej se, kljub nasprotovanju študentov, odločitev spremeni za > 180 stopinj. Sori, to ni napaka ampak direktno jebanje v glavo. > Poimensko? Wanabe Dr. Zrnec & Marko Bajec. Kaj tocno je tu slo na racun studentov? Meni se zdi, da imate samo en rok vec in to je delni izpit sedaj. Torej eno moznost vec. Slabse ni nic. Ali se jaz kaj motim? > Ne me jebat, da se lahko naučim CVSja + naučim & naredim Project + > naredim & preizkusim Javo&Gantta v 3 terminih, ko je bilo odprto. > Nisem počasen, ampak tok dober pa tud nisem. Mam IQ samo 140, morda bi > šlo, če bi ga mel 190 pa še na fitnesu samo prste razgibaval. > Poimensko? Jaklič in Solina. Hm. Jaz pa sem dozivljal, da smo ob sredah imeli vec ali manj prazno P19. Nekajkrat je bilo polno. Potem pa vec ne. Cudno. Pa si mu sel povedat, da bi potreboval se kaksen termin? Ker takrat, ko sva z asistentom debatirala o tisti ideji glede projekta, si je vzel cas in sva eno uro (eno sredo med vajami, ko je bila ucilnica prazna) o tem debatirala. Res je. na FMFju imajo eno ucilnico, ki je namenjena studentom, ce ni pouka v njej. Prides tja, delas seminarsko. Jo sprintas. Kar zelis. Res odlicno urejeno. Lahko bi kaj takega tudi pri nas zeleli. Recimo P5 bi bila primerna za to. Seveda z nadgrajenimi racunalniki. Ampak za to je potrebno imeti zaposlene ljudi in spet je problem denar. In ce denar ni problem. Bi to res lahko poskusili narediti. Samo bomo verjetno zadeli ob prostorsko stisko. Ampak bi lahko naredili, da velja to za katerikoli laboratorij. Ce je prosto, lahko delas. Pa tudi ce je ob 19. zvecer. Kar je ponavadi prazno. Itak se popoldne sprazni. > Nehite ga srat s prostorsko stisko, ker je samo IZRABLJEN izgovor! > Btw. Če nisi opazil je bila zadnjic predavalnica 1 prosta od 18.00 > naprej, mi smo pa pisali ob 21 ;) Sem opazil. In tudi povedal naprej. :-) Mitar
