>Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z
>nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat izpit?

Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja, odgovarja
na mejle v poznih nočnih urah ;).

Lep pozdrav,
Simon

Reply via email to