>Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z >nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat izpit?
Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja, odgovarja na mejle v poznih nočnih urah ;). Lep pozdrav, Simon
