Mislim, da vsi stari nazivi ostanejo taki kot so, ti, ki bodo pridobljeni po novem programu, pa bodo posebni. Ce se prav spomnim, je razlika kako ga pises pri imenu (po starem programu pred imenom, po novem pa za imenom). Ne me pa drzat za besedo.
On 19/01/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Hja kaj pa potem z vsemi, ki so po starem sistemu naredili magisterij? A > bodo ratal dr? Kaj pa z Dr? HDr? Zajebal so, ker so po liniji najmanjšega > odpora poimenovali nazive za nov program, brez da bi malo pomislili, kaj > sploh hočej. >
