na strani piše da je ogled kolokvijev predvidoma jutri... kdaj bodo pa rezultati???
On 1/18/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > >Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z > >nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat izpit? > > Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja, odgovarja > na mejle v poznih nočnih urah ;). > > Lep pozdrav, > Simon > >
