na strani piše da je ogled kolokvijev predvidoma jutri... kdaj bodo pa
rezultati???

On 1/18/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z
> >nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat izpit?
>
> Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja, odgovarja
> na mejle v poznih nočnih urah ;).
>
> Lep pozdrav,
> Simon
>
>

Reply via email to