So ze rezultati

On 1/19/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> na strani piše da je ogled kolokvijev predvidoma jutri... kdaj bodo pa
> rezultati???
>
> On 1/18/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z
> > >nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat
> izpit?
> >
> > Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja,
> odgovarja
> > na mejle v poznih nočnih urah ;).
> >
> > Lep pozdrav,
> > Simon
> >
> >
>

Reply via email to