So ze rezultati
On 1/19/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > na strani piše da je ogled kolokvijev predvidoma jutri... kdaj bodo pa > rezultati??? > > On 1/18/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > >Kaj pa če grem na prvi rok za popravljat oceno iz kolokvija in potem z > > >nobeno oceno nisem zadovoljen a lahko potem grem na drugi rok delat > izpit? > > > > Ne vem, sam ocena iz kolokvijev ti zihr propade. Vpraši Batagelja, > odgovarja > > na mejle v poznih nočnih urah ;). > > > > Lep pozdrav, > > Simon > > > > >
