kako je tukaj z prijavljanjem na teorijo... se prijavimo na tisti pisni rok
kje hočemo teorijo pisat al kako??

/*Sem se pogovarjal s Kinkom in ga zaprosil, naj sporoci profesorju, da
cimprej objavi meje za ocene glede na tocke kolokvijev, ker bodo meje
po vsej verjetnosti (Gauss) znizane.
*/

a potem se je to kje objavilo oz. a kdo ve kakšne so meje??

On 1/20/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> a so kaj na ogledih omenili kakšne so meje za ocene?
>
> On 1/20/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > To bi blo super tud zato, da vidmo ce se splaca it na ogled.
> >
> > -----Original Message-----
> > From: friclist-bounces+number.one= [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> > Mitar
> > Sent: Friday, January 20, 2006 1:18 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] Re: VIS
> >
> > Zdravo!
> >
> > > Ma jest sm kuj za.
> >
> > Sem se pogovarjal s Kinkom in ga zaprosil, naj sporoci profesorju, da
> > cimprej objavi meje za ocene glede na tocke kolokvijev, ker bodo meje
> > po vsej verjetnosti (Gauss) znizane.
> >
> >
> > Mitar
> >
> >
> >
>

Reply via email to