Zdravo!

A mogoce zdej ve kej vec glede tega delenega izpita za baze. Predvsem me
zanima ce je jasno kaj mamo lahko na izpitu sabo.

Pa ce mi lahko kdo pove kje se nahaja drugi del prosojnic s predavanj?

Hvala,

Nejc


Reply via email to