Zdravo! A mogoce zdej ve kej vec glede tega delenega izpita za baze. Predvsem me zanima ce je jasno kaj mamo lahko na izpitu sabo.
Pa ce mi lahko kdo pove kje se nahaja drugi del prosojnic s predavanj? Hvala, Nejc
Zdravo! A mogoce zdej ve kej vec glede tega delenega izpita za baze. Predvsem me zanima ce je jasno kaj mamo lahko na izpitu sabo.
Pa ce mi lahko kdo pove kje se nahaja drugi del prosojnic s predavanj? Hvala, Nejc