Mene pa zanima kaj se je delalo od normalizacije na avditornih vajah,
ker me takrat vec ni bilo... Te axiome in stuff?

On 1/20/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdravo!
>
> A mogoce zdej ve kej vec glede tega delenega izpita za baze. Predvsem me
> zanima ce je jasno kaj mamo lahko na izpitu sabo.
>
> Pa ce mi lahko kdo pove kje se nahaja drugi del prosojnic s predavanj?
>
> Hvala,
>
> Nejc
>
>
>

Reply via email to