Mene pa zanima kaj se je delalo od normalizacije na avditornih vajah, ker me takrat vec ni bilo... Te axiome in stuff?
On 1/20/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zdravo! > > A mogoce zdej ve kej vec glede tega delenega izpita za baze. Predvsem me > zanima ce je jasno kaj mamo lahko na izpitu sabo. > > Pa ce mi lahko kdo pove kje se nahaja drugi del prosojnic s predavanj? > > Hvala, > > Nejc > > >
