Jernej Jerebic Fri, 20 Jan 2006 09:24:09 -0800
ehmm mene zanima ce bo mozno slucajno zagovarjati seminarske iz podatkovnih baz tudi v poletnem roku ali moremo to zdaj nujno narediti? mal mi je cajta zmanjkal.... :)
-- Lp, Jernej