ehmm mene zanima ce bo mozno slucajno zagovarjati seminarske iz podatkovnih
baz tudi v poletnem roku ali moremo to zdaj nujno narediti? mal mi je cajta
zmanjkal.... :)

--
Lp,

Jernej

Reply via email to