A zdaj ze vemo ce oz. koliko literature imamo lahko na izpitu. Se spomnim da je Zrnec govoril o nekem a4 listu samo ni deloval sigurno...
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ivan Turkovic Sent: 20. januar 2006 9:35 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov A lahko kdo napiše kaj smo imeli na predavanjih ko smo končali z sql-om? On 1/19/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > A kdo mogoce vem kaksne tipe nalog lahko pricakujemo na izpitu, glede na > to > da je v prejsnjih izpitih veliko snovi ki je letos nismo obdelali ne na > predavanjih ne na vajah. V mislih imam recimo B drevesa in Transakcije. > > Lp > > tine > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar > Sent: 18. januar 2006 18:57 > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov > > Zdravo! > > > A imamo lahko kaksen list na izpitu? > > Mislim, da smo se potem dogovorili, da lahko imamo. > > Ampak naj me kdo popravi, ce ne. > > > Mitar > > > > -- You are as young as your faith; as old as your doubt; as young as your self-confidence; as old as your fear; as young as your hope, and as old as your despair. -- Anonymous
