A zdaj ze vemo ce oz. koliko literature imamo lahko na izpitu. Se spomnim da
je Zrnec govoril o nekem a4 listu samo ni deloval sigurno...

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ivan
Turkovic
Sent: 20. januar 2006 9:35
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov

A lahko kdo napiše kaj smo imeli na predavanjih ko smo končali z sql-om?

On 1/19/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A kdo mogoce vem kaksne tipe nalog lahko pricakujemo na izpitu, glede na
> to
> da je v prejsnjih izpitih veliko snovi ki je letos nismo obdelali ne na
> predavanjih ne na vajah. V mislih imam recimo B drevesa in Transakcije.
>
> Lp
>
> tine
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
> Sent: 18. januar 2006 18:57
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov
>
> Zdravo!
>
> > A imamo lahko kaksen list na izpitu?
>
> Mislim, da smo se potem dogovorili, da lahko imamo.
>
> Ampak naj me kdo popravi, ce ne.
>
>
> Mitar
>
>
>
>


--
You are as young as your faith; as old as your doubt; as young as your
self-confidence; as old as your fear; as young as your hope, and as old as
your despair.

     -- Anonymous


Reply via email to