Ja mene tudi to se vedno zanima. Profesor pa je govoril na zadnjih
predavanjih kar o tem, da bo "vsa literatura dovoljena", oziroma se je
spraseval zakaj ne bi bila..
Ne Zrnec ne Bajec mi ne odgovarjata na mail, naj se kdo poskusi.
lp,m
Tine wrote:
A zdaj ze vemo ce oz. koliko literature imamo lahko na izpitu. Se spomnim da
je Zrnec govoril o nekem a4 listu samo ni deloval sigurno...
lp
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ivan
Turkovic
Sent: 20. januar 2006 9:35
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov
A lahko kdo napiše kaj smo imeli na predavanjih ko smo končali z sql-om?
On 1/19/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A kdo mogoce vem kaksne tipe nalog lahko pricakujemo na izpitu, glede na
to
da je v prejsnjih izpitih veliko snovi ki je letos nismo obdelali ne na
predavanjih ne na vajah. V mislih imam recimo B drevesa in Transakcije.
Lp
tine
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: 18. januar 2006 18:57
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB - delni izpit informatikov
Zdravo!
A imamo lahko kaksen list na izpitu?
Mislim, da smo se potem dogovorili, da lahko imamo.
Ampak naj me kdo popravi, ce ne.
Mitar
--
You are as young as your faith; as old as your doubt; as young as your
self-confidence; as old as your fear; as young as your hope, and as old as
your despair.
-- Anonymous