izpit je bil standarden,12 nalog, vsaka 5 pik ( sklepam po tem de je blo
60 možnih), pisat si pa mogu kt zmešan
de si pršu do konca.
Na zagovoru seminarskih smo mogl v html izpis dodat dva stolpca, enaga
za vhodno stopnjo vozlišča
in drugega za izhodno stopnjo vozlišča.
LP, Blaž.H
Rok Urh pravi:
1. kaksen je pa bil izpit? standarden?
2. kako pa je na zagovoru seminarskih, kaj je bilo treba spremeniti v
programu?
On 1/23/06, Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
34 tock.
marko
rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Za VP so rezultati !!!
Kolk ste kej pisal men je nanesel 40pik. A se kej ve kakšen je kriterij?
LP, Blaž.H
---------------------------------
Yahoo! Photos
Got holiday prints? See all the ways to get quality prints in your hands
ASAP.