Svašta ;-)

On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > men je že...
>
> Meni je tudi.
>
> Joj, v elitnem klubu Jaklicevih korespondentov sem.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to