Svašta ;-)
On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > men je že... > > Meni je tudi. > > Joj, v elitnem klubu Jaklicevih korespondentov sem. > > > Mitar > >
Svašta ;-)
On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > men je že... > > Meni je tudi. > > Joj, v elitnem klubu Jaklicevih korespondentov sem. > > > Mitar > >