dej napis se enkrat :)

On 1/26/06, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A pol če ne znaš ( in bi te lahk vrgu), te avtomatsko da na drugi rok???
>
> Lp Matej
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Jernej Jerebic
> Sent: Thursday, January 26, 2006 11:17 AM
> To: FRIClist
> Subject: [Friclist] Re: TS ustni
>
> Ce nisi bil na predavanjih in nisi vpisan na tistem listu ki ga je
> enkrat na predavanjih dal, pol se kar fajn naucite za ustnega ker
> mores vedeti vse enacbe ki smo jih vzeli ter tudi lastnosti... do
> sedaj jih je kar precej dal na drugi rok.
>
> On 1/25/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > ustni so cetrtek in petek od 9h... lahko se vpišeš na uro natančno... za
> > vsako uro je cca 12 mest
> >
> > On 1/24/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Jaz se pridružujem prošnji
> > >
> > > Hvala
> > >
> > > Aleš
> > >
> > > -----Original Message-----
> > > From: [EMAIL PROTECTED]
> > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
> Behalf
> > > Of
> > > jost pristavec
> > > Sent: Tuesday, January 24, 2006 9:45 AM
> > > To: FRIClist
> > > Subject: Re: [Friclist] TS ustni
> > >
> > > A lahko nekdo, ki bo te sezname videl na vratih viset,
> > > sporoci potem na listo, kako pa kdaj potekajo ustni !
> > >
> > > Hvala, Jost
> > >
> > > __________________________________________________
> > > Do You Yahoo!?
> > > Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> > > http://mail.yahoo.com
> > >
> > >
> > >
> > >
> >
>
>
> --
> Lp,
>
> Jernej
>
>
>
>

Reply via email to