Torej so vprašanja zelo težka? A se lahko prijaviš na drugi rok?

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of jost
pristavec
Sent: Thursday, January 26, 2006 3:58 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Re: TS ustni

list z uprasanji se je delal, ga bo pa Tine baje
prepisal, tko da dobite ! ...
...drgac pa tko, ce ste podpisani na listu (bili na
predavanjih, ko se je delala anketa) nimate ustnega,
ampak vam samo vpise oceno. Drugace je pa "loterija" !
Izrebas si vprasanje...kjer pa pogrne preko polovica
studentov :-(

lp Jost



--- luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Aloha!
> 
> 
> KWa pa list z vprasanji..a se je kej naredu?bo kej
> na net prslo?
> 
> 
> lp luka
> 
> 
> On 1/26/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Zdravo!
> >
> > > Jest sm na spisku. Kaj velja za ljudi na spisku?
> >
> > Dobivajo tezja vprasanja, ker se za njih
> predpostavlja, da znajo, saj so
> > bili na predavanjih.
> >
> >
> > Mitar
> >
> >
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 




Reply via email to