se pravi, ča pa dobiš:
3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za
bleferje

pa ti propade pisni del, drgače pa ne?

30.1.06 je Samo Šela <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
>
> Enako velja, ce si opravil pisni del izpita. Sem bil na vpogledu in
> vprasal asistenta. Skratka pisni del velja 1 leto enako kot kolokviji
> po ze prej omenjenih pravilih.
>
> lp,
>
> Samo
>
> On 1/30/06, Jure Balabanic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > En pisni ti velja eno leto? .. to je za kolokvije al tud za pisni izpit?
> > Jst sm prebral nekje da to vela za kolokvije.. pisni ti pa kao propade,
> ce pades
> > oz dobis VP
> > :\
> >
> > Na pon, 30 jan 2006 ob 18:10:29, je Gasper Zejn napisal-a:
> >
> > > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> > > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> > > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> > > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.
> > >
> > > 1. En pisni ti velja eno leto.
> > > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
> > > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za
> > > bleferje
> > > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis
> > > VP, pisni ti se vedno velja
> > > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov
> > >
> > > lp,
> > > g.
> >
> >
> >
> > ____________________
> > http://www.email.si/
> >
> >
> >
>
>


--
http://www.t-station.tk
http://trainstation.si.cx/forum

Reply via email to