Zdravo! > ja nazalost je to res... v javi pri pow funkciji moreta oba argumenta > biti tipa double. ko klices Math.power(x,n) kar lepo ti samo napisi > Math.power(x,(double)n) in bo prevajalnik vesel :)
To ni res. int je podtip od double. Kar pomeni, da se lahko vedno uporabi kot visji tip. Za obratno pa moras castat. Torej ce bi double zelel uporabiti kot int, bi moral napisati (int)double_number. Problem je v imenu funkcije. Math.pow je in ne Math.power. Mitar
