Zdravo!

A ima kdo narejene tiste 3 vaje iz nacrtovanja, da bi si malo pogledal,
ce jaz to sploh delam prav (sem malo prevec prespal te vaje)?

In ali kdo ve, zakaj so v resitvi prve vaje entitete temno zelene in
imajo samo dva dela, ko pa jaz naredim entiteto pri sebi pa so svetlo
zelene in imajo tri dele?


Mitar

Reply via email to