Zdravo! A ima kdo narejene tiste 3 vaje iz nacrtovanja, da bi si malo pogledal, ce jaz to sploh delam prav (sem malo prevec prespal te vaje)?
In ali kdo ve, zakaj so v resitvi prve vaje entitete temno zelene in imajo samo dva dela, ko pa jaz naredim entiteto pri sebi pa so svetlo zelene in imajo tri dele? Mitar
