Zdravo! > Aja, pa drgač je še en rok za zagovarjat in sicer u petek ob 10h, po izpitu. > Nič se ni treba prjavt, sam prideš.
To je uradno? Res? Mitar
Zdravo! > Aja, pa drgač je še en rok za zagovarjat in sicer u petek ob 10h, po izpitu. > Nič se ni treba prjavt, sam prideš.
To je uradno? Res? Mitar