Ja, dans nas je blo kr velik in je reku, da itak verjetno ne bo utegnu vseh spedenat; in da bo itak še en rok za zagovore u petek ob 10h. Pol jih je ene par kr šlo, so rekl da u petek pridejo. Pa še reku jim je, naj ga spomnejo po izpitu, da ne bo pozabu :)
On 2/2/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > Aja, pa drgač je še en rok za zagovarjat in sicer u petek ob 10h, po > izpitu. > > Nič se ni treba prjavt, sam prideš. > > To je uradno? Res? > > > Mitar > > -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
