Ja, dans nas je blo kr velik in je reku, da itak verjetno ne bo utegnu vseh
spedenat; in da bo itak še en rok za zagovore u petek ob 10h. Pol jih je ene
par kr šlo, so rekl da u petek pridejo. Pa še reku jim je, naj ga spomnejo
po izpitu, da ne bo pozabu :)

On 2/2/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Aja, pa drgač je še en rok za zagovarjat in sicer u petek ob 10h, po
> izpitu.
> > Nič se ni treba prjavt, sam prideš.
>
> To je uradno? Res?
>
>
> Mitar
>
>


--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to