Ka mamo pa lahko na pisnem izpitu?

On 2/1/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Hmm glede pretvorbe v CNO in pa GNO mislim da je dovolj da ves kako
> predtvorba deluje oz. kako zgradimo CNO in GNO.
>
> Ekvivalenca med dvosmernim in koncnin avtomatom to smo vzel na predavanjih
> pa nismo nic drugega kaj dost delali razen tega da smo pokazali da sta pac
> DKA in 2DKA ekvivalenta... delali pa smo s mejnimi zaporedji... tako da je
> teoreticno mozno da dobis taksno vprasanje samo se mi zdi malo precej
> kompleksno glede na tista vprasanja ki so gor na Fri-info.... tam je pri
> sakem vprasanje cist mal za povedat...
>
>
> --
> Lp,
>
> Jernej
>

Reply via email to