Ka mamo pa lahko na pisnem izpitu?
On 2/1/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Hmm glede pretvorbe v CNO in pa GNO mislim da je dovolj da ves kako > predtvorba deluje oz. kako zgradimo CNO in GNO. > > Ekvivalenca med dvosmernim in koncnin avtomatom to smo vzel na predavanjih > pa nismo nic drugega kaj dost delali razen tega da smo pokazali da sta pac > DKA in 2DKA ekvivalenta... delali pa smo s mejnimi zaporedji... tako da je > teoreticno mozno da dobis taksno vprasanje samo se mi zdi malo precej > kompleksno glede na tista vprasanja ki so gor na Fri-info.... tam je pri > sakem vprasanje cist mal za povedat... > > > -- > Lp, > > Jernej >
