na pisem izpitu lahko imas sabo vse kar hoces. razen racunala in pripomockov
za komuniciranje. priporocam pa ti da se vse postopke naucis napamet ker
imas premalo casa na izpitu za brskanje po izpiskah..... najbolje ti je da
si napises na kaksen list tiste stvari ki so pomembne naprimer kaksne
postopek na kratko ali kaj podobnega....





--
Lp,

Jernej

Reply via email to