na pisem izpitu lahko imas sabo vse kar hoces. razen racunala in pripomockov za komuniciranje. priporocam pa ti da se vse postopke naucis napamet ker imas premalo casa na izpitu za brskanje po izpiskah..... najbolje ti je da si napises na kaksen list tiste stvari ki so pomembne naprimer kaksne postopek na kratko ali kaj podobnega....
-- Lp, Jernej
