saj to sem mislil. samo sem malo che guevarovsko razpolozen :)

lp pa brez zamere

On 2/10/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Dajmo izterjat izredni rok za teorijo, cimprej, konec februarja,
> > 1.tedenmarca.;)
>
> Nic ne bomo izterjevali, ampak se bomo lepo dogovorili.
>
> Pocakajmo, da se sploh popravijo ti izpiti. Potem pa bo ze profesor
> opazil, da jih je se veliko ostalo.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to